Voice Healing Practice

 

Voice Healing Practice © to głęboka praktyka uzdrawiania własnego głosu, a także uzdrawiania głosem – siebie, swojego ciała, duszy i życiowych sytuacji oraz innych osób. Została stworzona przez Agnieszkę Kamińską na podstawie ponad 20- letniego doświadczenia głębokiej pracy z głosem, ciałem, wibracją, integracją psychosomatyczną oraz uzdrawiania dźwiękiem.

Głos został nam dany, abyśmy mogli otwarcie komunikować się ze światem, wyrażać swoje emocje i śpiewać pełnym sercem. Wibracja głosu uzdrawia nas także na poziomie komórkowym, dając nam narzędzie oczyszczenia blokad fizycznych i emocji, poznania głębi siebie samego i scalenia na powrót rozbitych i zagubionych części naszej duszy.

Voice Healing Practice © to praktyka, w której uwalniasz swój głos, do tego, do czego został stworzony, a także uczysz się, jak uzdrawiać samego siebie i innych własnym dźwiękiem. Uzdrawiasz choroby ciała, życiowe trudności, traumy, lęki i poczucie krzywdy. Doznajesz zdrowia, ukojenia i głębokiej integracji.

Już niedługo: WARSZTATY 28 SIERPNIA – 4 WRZEŚNIA 2021

Kilka słów od Agnieszki o praktyce:

 

„Główną zasadą Voice Healing Practice jest uzdrowić własny głos i uzdrowić człowieka głosem. Praktyka ta łączy w sobie starożytne techniki uzdrawiania wibracją i mocą własnego głosu oraz współczesne zrozumienie świadomości i kondycji człowieka. W obecnym świecie bardzo mocno poszukujemy powrotu do siebie, scalenia własnych zagubionych części i uzdrowienia skrzywdzonych aspektów naszej osobowości.

Voice Healing Practice daje narzędzia pracy z własnym ciałem, głosem i głęboką duchowością. W tej praktyce WŁASNYM MISTRZEM JESTEŚ TY SAM. Dosięgasz swojego ciała, własnego serca i własnej mocy dzięki pracy z głosem, ciałem i własną mądrością. TY masz już tę mądrość i mistrzostwo w sobie, a Voice Healing jest techniką, która pomoże Ci zintegrować to wszystko w sobie, w atmosferze poszanowania i bezpieczeństwa.

Wibracja dźwięku od starożytnych czasów wykorzystywana była jako narzędzie uzdrowienia. Obecnie obserwujemy powrót do uzdrawiania dźwiękiem poprzez pracę z misami, gongami czy innymi instrumentami. Praca z własnym głosem poprzez Voice Healing Practice przypomina nieco pracę z dźwiękiem misy czy gongu lub nawet pracę z mantrą czy pieśnią, lecz dosięga o wiele głębszych pokładów naszego bytu, gdyż to MY ŚWIADOMIE wzbudzamy tę wibrację w sobie i nadajemy jej bardzo konkretny kierunek i kształt.

Praktyka ta nie jest osadzona w żadnym wyznaniu religijnym, dlatego praktykować może każdy, kto czuje do tego powołanie. Gdy odzyskujesz kontakt z Twoim głębokim głosem, nawiązujesz również głębszą łączność z własną duszą, sercem i mocą, kobiecością i męskością, własną mądrością i mistrzostwem. Gdy ty uzdrawiasz siebie, możesz poszerzyć ten dobroczynny wpływ na innych.
Świat teraz bardzo mocno potrzebuje wyższych wibracji, uzdrowienia i połączenia z przestrzenią duchową. Głos integruje, leczy, wyraża, katalizuje i otwiera. Moim pragnieniem jest, aby ludzie zrozumieli, że uzdrowienie jest bardzo blisko nas samych. Gdyż jest w NAS SAMYCH.”

 

Voice Healing Practice ma 6 poziomów zaawansowania.

1.Body & Voice Connection – połączenie na powrót głosu z ciałem
2.Voice Flow – uwolnienie głosu, jego ekspresji, emocji
3.Voice & Heart Unity – połączenie głosu z energią serca
4.Voice & Inner Power – połączenie głosu z wewnętrzną mocą
5.Voice Healing – uzdrawianie głosem siebie, innych oraz sytuacji

6. Voice Healing Instructor – instruktor praktyki

 

NAJBLIŻSZE WARSZTATY:

28 sierpnia – 4 września 2021

Ośrodek Warsztatowy w Kikowie

Kliknij po więcej informacji: WARSZTATY 28 SIERPNIA – 4 WRZEŚNIA 2021

One thought on “Voice Healing Practice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *