AGNIESZKA


Wokalistka pochodząca z Gdańska, o charyzmatycznym głosie, swobodnie czująca się zarówno w delikatnych wokalach, jak i mocnym etnicznym brzmieniu. Kompozytorka, reżyserka spektakli, aktorka, twórczyni muzyki do filmu i spektakli teatralnych.

Trenerka wokalna i założycielka Open Voice Studio – studio głosu i rozwoju osobistego w Gdańsku oraz twórczyni metody pracy z głosem Voice Healing Practice. Od ponad 20 lat eksploruje nieskończone możliwości głosu jako narzędzia rozwoju, ekspresji i uzdrawiania, łącząc wiele aspektów pracy z głosem, ciałem i umysłem.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii głosu, terapii dźwiękiem, Naada Yogi, pracy z ciałem i oddechem, integracją psychosomatyczną, tańcem, technikami relaksacji i redukcji stresu, jogi, Body Mind Centeringu, masażu, bioenergetyki oraz innych technik uzdrawiania.

Śpiewa od dziecka, a o muzyce mówi, że „muzyka jest przestrzenią duszy”.

Inicjatorka wielu projektów muzycznych, edukacyjnych, teatralnych i filmowych.

Człowiek o promiennym uśmiechu i dziecięcej radości .

 

2020 Nowa płyta solowa

W roku 2020 planowana jest premiera nowej, solowej płyty.

2010- do dziś Agnieszka Kamińska

Od 2010 roku działa jako niezależna wokalistka i kompozytorka.

W roku 2017 wyreżyserowała i skomponowała współczesną operę „Mystic Opera: Eneos” – współczesna opera na 10 głosów, skrzypce i kontrabas, która miała swoją premierę w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

2014-2017 Mayatri

W roku 2014 -założyła zespół Mayatri,  z którym wydała płytę „Mayatri” i koncertowała w latach 2014-2017.

2013-2015 Atmen Trio

Jako wokalistka i kompozytorka zadebiutowała z zespołem Atmen Trio projektem „Inkantacje” w roku 2013 podczas Festiwalu Dni Muzyki Nowej.

2003- 2017 Teatr Amareya

W latach 2003- 2017 występowała na scenach wielu teatrów w Polsce i za granicą jako aktorka Teatru Amareya – teatru ruchu i ciała.

W tamtym czasie występowała w realizacjach Teatru Amareya, choreografowała, komponowała muzykę i śpiewała w spektaklach.

 

 

POSŁUCHAJ WYWIADU Z AGNIESZKĄ W RADIO GDAŃSK:

Atmen Trio: Coś pomiędzy